Tvorba projektů na míru

Den zdraví

Tak jak jej vnímám já je to den, kdy se věnujeme jen zaměstnanci. Zaslouží si mít den, kdy se těší do práce. Den kdy se ztrácí pocit shonu a alespoň na malou chvíli může mít pocit, že je tu někdo pro Něj. Stráví tak den plný pohody, v místě kde byste to příliš nečekali. Společně může vytvořit krátkodobý nebo dlouhodobý (až 8 týdenní) projekt, který bude mít za cíl upravit pracoviště, zlepšit kondici zaměstnanců, odstranit tak bolesti zad a zlepšit nejen náladu ale i pracovní výkonnost. Vždyť bolest zhoršuje náladu, zvyšuje míru chybovosti a zvyšuje míru absence na pracovišti. Pokud Vás zaujal tento koncept stejně jako v Kayaku Safety systems, Kone s.r.o., Seco Tools CZ s.r.o., Hella Autotechnik Nova s.r.o., pak mne kontaktujte, společně doladíme detaily a vytvoříme projekt přímo ušitý Vám na míru.

Co může obsahovat Váš Den zdraví?

Ergonomie pracoviště

Víte, že každé pracoviště je více či méně nastavené na člověka o výšce 180 cm? Pokud tedy nemáte zmíněnou výšku musíte si pracoviště upravit a to už vyžaduje značné zkušenosti. Často se v praxi setkávám s tím, že lidi bolesti spíše uhýbají, hledají úlevovou polohu, ve které nakonec tráví většinu času. Z úlevové polohy se nakonec stane poloha, která výrazně poškozuje Vaše zdraví. Společně najdeme optimální pracovní pozici, naučíte se jaké máte možnosti a přestanete si v práci ubližovat. Projdeme Vaše pracoviště a přímo v reálném prostředí budeme hledat pracovní optimum pro každého jednotlivce zvlášť. Přestaňme si ubližovat.

Co je to kondice a k čemu ji potřebujete

Jak chcete udržet pracovní polohu, když po 30 minutách tělo přestává držet pohromadě a pomalu sjíždí do úlevové polohy. I na polohu v křesle potřebujete nějaké svaly, proto si zábavnou formou ukážeme jak kondici udržet či zlepšit. Naučíme se v 15 minutách protahovat přetížené ruce, nebo posílit trup tak, aby bez obtíží vydržel zátěž kterou po něm požadujete. 

Individuální konzultace

Byli jste někdy na masáži? Podívám se Vám na Vaše bolestivé místa, můžeme je přímo u Vás ošetřit a ve spojení s protažením či jemnou manipulaci dosáhneme rychlé úlevy. I u Vás v práci se jistě najde tiché a klidné místo, kde bychom mohli věnovat Vašim ztuhlým partiím, ulevit od bolesti a navodit trochu pohody. Pokud Vás něco tíží jsem tu jen pro Vás.

A tady se kruh uzavírá: spojením ergonomie, cvičení a individuálního ošetření dojdeme k cíli. Užime si den a zjistíte, že je Vám mnohem líp. Věřte mi.